ÇADIR

ÇADIR

Çadır

Çadırcı olarak sizlere profesyonel ve kaliteli özel dikim çadır hizmeti sunmaktan bir mutluluk duymaktayız.

İstanbul içerisinde ve dışarısında tüm Türkiye ülke genelinde beyaz, mavi, siyah binlerce çeşitli konular ve projelerde çadır konusunda hizmet vermekteyiz.

Verdiğimiz hizmetler arasında hayvan çadırı, depo çadırı, çadır, büyükbaş hayvan barınak çadırları, küçükbaş hayvan barınak çadırları, sera ve mantar çadırları gibi çok sayıda hizmet mevcuttur.

istanbul kaliteli çadır, her geçen gün kendini yenileyerek yurt dışından ithal ettiği brandaları siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Her türlü çadır modellerini en ucuza alabileceğiniz doğru adresi şeffafbrandasistemleri ana Tedarikçisi

Çadır, uygun türde kumaşlar kullanılarak kaplanmış sert bir iskeletten oluşan portatif barınaktır.

Öneriler ve Uyarılar

 1. Geceleri çadırın içini aydınlatmak için iç oda tepesinde fener ya da lamba asabilecek bir çadırı seçmek yararlı olacaktır.
 2. 5 ya da 4 mevsim çadır alacaksanız dikişlerinin su geçirmez bantlı olmasına dikkat edin.
 3. Yılda bir kez bantlı dikişleri su geçirmezlik spreyi ile güçlendirin.
 4. Eğer ilk çadır kampınıza gidecekseniz gitmeden önce çadırınızı kurmayı deneyin. Böylece çadırı nasıl kuracağınızı ve eksik parça olup olmadığını öğrenmiş olursunuz.
 5. Açık havada çadırı kurmadan önce zemini iyice temizleyin. Her hangi bir keskin kaya, taş, sopa cam veya çöp olmadığından emin olun.
 6. Sinekleri, örümcekleri ve diğer böcekleri dışarıda tutmak için çadır kapınızı her zaman kapalı tutun.
 7. Çok sıcak aylarda uydandıktan sonra çadırınızı toplayın ve dış tentesini gölgede saklayın. Akşam yatarken tekrar kurun. Eğer çift tenteli bir çadırınız varsa sadece dış tentesini toplamanız yeterli olacaktır.
 8. Karlı havada kamp yapacaksanız kar etekli bir çadır almayı tercih edin.
 9. Çadırın içinde asla ateş yakmayın. Çadır kumaşları aşırı yanıcıdır ve bu bir yangın tehlikesidir.

Çadırlar; keşif, askeri kamplar, sirkler, tiyatro gösterileri, bitki veya hayvancılık sergileri gibi halka açık toplantılar da dahil olmak üzere çok çeşitli amaçlar için kullanılabilir.

Çadırların kullanımına ilk olarak dünya üzerindeki göçebe halklarda rastlanılmıştır.

Bu çadırlarının ince dallardan, direklerden veya hayvan derilerinden imal edildiği bilinmektedir.

Sektöründe her zaman yeniliklere imza atan kalite tente, sunduğu branda kumaşı çeşitleri ile kullanıcılarına geniş yelpazeli seçenekler sunmaktadır.

Çadır çeşitleri arasında dilediğiniz ürünü bulabilirsiniz! 3 ve 4 kişilik çadırlar ya da tek kişilik çadır modelleri uygun fiyat seçenekleri ile Bizden bilgi Almadan Almayınız.

Çoğumuzun tente kelimesiyle aynı anlama geldiğini düşündüğümüz brandanın ne anlama geldiğini belki de bilmeyiz.

çadır nedir dediğimizde şöyle bir açıklama yapabiliriz : branda, daha çok kış hava şartlarında korunmak için polyester kumaş ile oluşturulan ürünlere verilen bir isimdir.

iSTANBUL ÇADIRCI OLARAK ÜRÜNLERİMİZ

Branda su geçirmez kumaş cinsi, güneş ve ışığa karşı her mevsim koruyucu etkisi ile kapalı alanlar sunarak sizlerin rahatlığı için vardır. Havuzda, bahçede, kafelerde, arabalarda ve daha aklımıza gelmeyen çeşitli mekanlarda ve açık alanlarda faydalanmaya yarayan branda oldukça kullanışlı olup geniş ürün çeşidiyle müşterilerine tercih genişliği sunmaktadır. Brandalar üzerine folyo yapıştırılabilen mürekkeple baskı tekniği olan dijital baskı yapılarak değişik yazı ve şekiller elde edilebilen plastik malzemelerdir.

Branda nasıl yapılır ise Şeffaf Branda Sistemleri onu en iyi şekilde müşterilerine sunarak hizmet anlayışına devam etmektedir.

Brandayı muşamba türünde, su geçirmez, kalın bez olarak anlatabiliriz ve çeşitli kullanım alanlarına göre değişkenlik göstererek yapımı da değişkenlik gösterir.

Müşterilerinin istekleri doğrultusunda alanında uzman kadrosuyla yapımları bizzat firma tarafından yapılmaktadır.

ÇADIRLARIN ÖZELLİKLERİ

 • mimari olarak daha estetik modern olurken kullanışlılığının da artmasını,
 • tehlikelere karşı daha kullanışlı güvenli olurken şeffaflılığının ve manzarasının en üst düzeyde kalmasını,
 • daha kolay iklimlendirilirken enerji tüketiminin en minimuma indirecek şekilde çevreye duyarlı hale gelmesini, ve benzeri değişimleri talep etmektedirler.