Cafe Çadırı

Cafe Çadırı

Cafe Çadırı

Modern tasarımlara sahip, mevsimsel değişmelerden etkilenmeyen sistemler konusunda üretim ve satış yapmaktadır

Yağmur ve Güneş ışınlarından mevsimsel olarak koruma görevi gören branda sistemleri ; Cafe, Havuz, Bahçe ve araçlarda kullanım için özel kumaştan üretilmiştir.

Şeffaf Branda ; Modern tasarımları ve kaliteli ürün seçenekleri ile İstanbul Branda fiyatları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile firmamızdan fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Çevre ile Uyumlu
Üretimini ve montajını yaptığımız malzemeler çevresel faktörlerden etkilenmez.

Malzemenin kalitesi ve kalınlığı göz önüne alınarak branda fiyatları değişebilmektedir.

Yapısı ve özellikleri ile Tente malzemesini benimsettiği için branda kumaş ve teknik özellikleri daha kısıtlı olabilir. Uzmanlarımız tarafından Ücretsiz keşif başvurusu ile hızlı bir şekilde ödemeler ve fiyatlar konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif
Uygulama yapılacak alan proje uzmanlarımız tarafından ebat ve ölçüleri alınarak fiyatlandırılır.

Cafe çadırı nedir ? 

O zaman bu ürünü inceleyin. Sağlam yapısı ile dört mevsim koşullarına dayanıklılığı ile uzun süreli kullanıma müsaittir. Kötü hava koşulları yüzünden kullanılamayan tüm alanları görsel bir güzelliğe çevirerek ticari anlamda getiri sağlamaktadır. Gözünüzde ve zihninizde hayal edin, bir akar su ve ya göl veya denizin dibinde çok büyük bir çadır cafe. Dört mevsimin de güzelliklerini ayrı ayrı yaşatan sıcak bir ortam.

Branda daha sık kış hava şartlarında ortaya çıkan yağışardan korunmak için akrilik ve polyester kumaş ile oluşturulan malzemelerdir.

Plastik malzemeden olmasından dolayı yanar ama alev almaz özelliktedir.

Üzerine firmanızın logosunu bastırmanız da mümkündür.

Yağmurlu havalarda bu güzel bahçenin tadını çıkartmak için cafe çadırı ve tente gibi uygulamalar giderek yaygınlaşmaktadır.

Cafe Çadır Sistemleri, Şeffaf Kış Bahçesi Branda tarafından seri üretimi yapılan çok amaçlı bir çadır çeşididir. Açık alanlara yapılması düşünülen cafe ve restoran tarzı iş yerlerinin en ucuz yollu ve en işlevsel çözümüdür.

Cafe Çadırı Kurulumu

Şeffaf Kış Bahçesi Cafe çadırı imalatı yapan firmamız alanında profesyonel olarak hizmet veren ve dilediğiniz her tür branda tente ve çadır çeşitleri ile hizmet veren yetkili kurumsal bir firmadır.

Yaptırdığınız bu çadır türü ile müşterileriniz daha sıcak bir ortamda vakit geçirerek memnun kalacaktır.

Hem işinize hem bütçenize katkı sağlayacak olan bu çadır türü son zamanlarda sıkça tercih edilmektedir.

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarına karşı gerekse yazın güneşten korunmak için yaptırabileceğiniz çadır çeşitleri kullanımı ve kurulumu kolay olmaktadır.

Örneğin deniz kenarında bir restoran veya bir cafe açmak istiyorsunuz. Fakat inşaat malzemeleri ve molozları ile de uğraşmak istemiyorsunuz. Mekanınızın yazın serin ve kışın da sıcak olmasını istiyorsunuz. İstediğiniz anda sıcak havalarda cafenizi bir açık çay bahçesine çevirmek istiyorsunuz. Ama çözüm bulamıyorsunuz.

Cafe çadırı nasıl yapılır?

Bu ve bu gibi düşünceleriniz için detaylı kurulum ve garanti bilgisi almak için lütfen bizi arayın.

cafe çadırı fiyatları İnsanlar hayalleri doğrultusunda yaşar. Bu hayaller arasında evlilikleri, işleri, çocukları vs. diye uzar gider. İş konusunda genel hayaller arasında tatlı şirin bir cafe açmak vardır. En iyi yer aranır işlek ve sahile yakın olması istenmektedir. Ülkemizin güzelliklerine bakan bir cafe olmasına özen gösterilmektedir. Şehrimizin güzellikleri arasında dört mevsim gibi muhteşem doğa olayı vardır. Bahçeli bir cafe vazgeçilmezdir. Yağmurlu havalarda bu güzel bahçenin tadını çıkartmak için portatif cafe çadır ve tente gibi uygulamalar giderek yaygınlaşmaktadır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir