Portatif Kış Bahçesi

Portatif Kış Bahçesi

Portatif Kış Bahçesi

Portatif Kış bahçesi Şeffaf kaplama, Kış bahçesi uygulamalarında konsept modelleri ile 5 yıl izolasyon garantili ürünler sunan, fiyatları ücretsiz keşif yaparak yerinde veren kurumsal firma.

Mükemmel bir ısı yalıtımı sağlar ve sızdırmazlık özelliği ile bilinir.

Zengin çeşitlilik ve mekanın estetiğini bozmadan uygulama yapılabilen çok ekonomik çözümler sunar.

Bunun yanı sıra görsel açıdan binanız ile uyum sağlar.

Portatif Kış Bahçesi 4 mevsim kullanılabilir kalite ve özelliğe sahiptir.

Mekanlarınızı yağmurdan, rüzgardan, sıcaktan ve çeşitli doğal afetlerden korumaya yarayan dış cephe kaplamasıdır.

Şeffaf Kış Bahçesi özellikle kış ayılarında kullanılmak üzere, çatısı kapalı etrafı şeffaf branda veya çadır katlanır cam olarak dizayn edilen bir sistemdir. Şeffaf Branda Kış Bahçesi, ısı yalıtımı ve konfor sağlayan branda türüdür. Mekana göre yapıldığından uyum sağlar, mekanın estetik görünmesini sağlar.

Portatif Kış Bahçe ÖZELİKLERİ

Kullanmış olduğumuz fermuarlı şeffaf branda 0.80 mm olup ithal şeffaf brandadır. Etrafında kullanmış olduğumuz branda, 1100 Denye branda olup tırların üzerine kullanılan tırlık polyester brandadır.

Şeffaf branda Soğuk geçirmeme özelliğine sahip olup karlı havalarda bile dış mekan ısıtıcısı ile rahatlıkla oturulmaktadır..

 

Portatif Kış Bahçesi Dış yüzeyi ve iç yüzeyi mika, naylon, kalın branda kumaşındandır.

Şeffaf mika, genel olarak ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda kullanılabildiği gibi kış bahçesinde kullanılan bu malzeme, % 100 PVC den oluşmaktadır. Cam gibi saydam olup içeriyi ve dışarıyı gösterme özelliği vardır.

Kış bahçeleri, kafe, otel, restoran gibi yerlerde maliyeti yüksek olan cam balkon yerine tercih edilebilen bir motorlu tente branda türü olan şeffaf branda, mekanları birbirinden ayıran duvar işlevi görür.

Yazın kafe ve restoran gibi işletmelerde iç mekan ve dış mekan birlikte kullanılırken, havaların soğuk ve yağışlı olduğu mevsimlerde oturma alanları kısıtlanabilmektedir.

Şeffaf branda ile dış mekanlar kapatılarak bu alanın da kullanımının sağlanması mümkün olmaktadır.

Kenarlarındaki fermuarları sayesinde kapalı olarak kullanılabildiği gibi fermuarları açıp toplanarak açık alana dönüşüm sağlanarak da kullanılabilmektedir.

Etrafında kullanılan çerçeve şeklindeki brandanın renk seçenekleri oldukça fazladır.

İstenilen renk seçeneği kullanıldığında ortama estetik ve şık bir görünüm sunmaktadır.

ŞEFFAF KAPLAMA BRANDA MONTAJI NASIL OLUYOR?

Şeffaf kaplama branda montajı için öncelikle mekanın ölçüsü alınır ve kurulacak şeffaf kış bahçesinin rengi sizin tarafınızdan belirlendikten sonra çalışmalara başlanır.

ŞEFFAF KIŞ BAHÇESİ BRANDA FİYATLARI?

Şeffaf kış bahçesi branda fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir.

Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız.

Bunun yerine telefonunuzdan ” 0 212  ” nolu numarayı tuşlayarak motorlu tente şeffaf kaplama branda fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de branda fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum “Portatif Kış Bahçesi