Nöbetçi Şeffaf Brandacı

corona virüs şeffaf branda

Bazı iş yeri Sahipleri çalışanları, kendilerini ve müşterilerini korumak amacıyla tezgah ile müşterilerin bulunduğu alanı şeffaf branda ile ayırdı. Nöbetçi Şeffaf Brandacı

Hastaneler için en iyi şeffaf branda korunma amaçlı branda biz firma olarak Türkiye de dolaşan koronavirüs için firmamız montajı ücretsiz siz değerli vatandaşlarımıza sunmaktayız.

Kullandığımız Şeffaf Plastik UV Katkılı ve Uzun Ömürlü AVRUPA Üretimidir.

Kullanılan Polyester Branda Ülkemizde Üretilen İSO ve TSE Belgeli Ürünlerdir. Ürünlerimizde Kemik Fermuar Kullanılmaktadır.

İlk anda şaşıran müşteriler de aldıkları önlem nedeniyle eczane çalışanlarına teşekkür etti. Rahatsızlığı nedeniyle eczaneye ilaç almaya gelen bazı kişiler “Eczaneye girdiğimde çok şaşırdım. Sonra salgın nedeniyle alınan bu önlem çok mantıklı geldi. Umarım diğer yerlere de örnek olur. Tedbiri elden bırakmamak gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Nöbetçi eczanede ‘şeffaf branda‘ ile koronavirüs önlemi

 

nöbetçi şeffaf branda fiyatları

Şeffaf Mika Ölçüleri Toptan şeffaf branda Fiyatları Perakende Şeffaf Branda Fiyatı
3 mm Şeffaf Branda  1 m2 82 TL 90  TL
2 mm Şeffaf Branda  1 m2 72 TL 80  TL
1 mm Şeffaf Branda  137 cm 55 TL 60 TL
0.80 mm Şeffaf Branda 137 cm 47 TL 52 TL
0.60 mm Şeffaf Branda  137 cm 39 TL 45 TL
0.50 mm Şeffaf Branda  137 cm 34 TL 40 TL

şeffaf branda kış bahçesi fiyatları

Fermuarlı, Çırt Çırtlı, Şeffaf Kış Bahçesi Demir Aksamı İle tamamen kendi imalatımız. Uygun Fiyat anlayışı Avrupa mika branda kumaşlı ürünler.
Restoran ve Kafeterya kapama Sigara içme alanı çocuk parkı oyuncak parkı gibi alanlara uygun İletişime geçmek için tıklayınız.

Su Geçirmez ve Yanmaz, Alev Yürümez Şeffaf Branda Kumaş Fiyatları

FiYAT LiSTESi Ürün Garantisi Var mı ?

Bir çok müşterimizin ilk sorduğu sorulardan biri olan bu soru Şeffaf Branda katlamalı tente sistemlerinde tente motoru için 2 ürün mekanizması için de 2 yıl garanti mevcuttur.

İstanbul Dışı Montajlarınızda exra fiyat mevcut mu ?

Fiyatlarımız İstanbul için verilmiş fiyatlarımızdır.

Montaj yapılacak ile göre Nakliye ücreti farklılık gösterebilir. Bunun için firmamızla iletişime geçebilir yada burayı tıklayarak soru sorabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir