Hakkımızda

hakkımızda

Hakkımızda

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Şeffaf Kış Bahçesi Grubu, 2000 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Şeffaf Branda, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Dayanıklılık: Hakkımızda Şeffaf Branda Çadır Firmamız Kaliteli Kumaşları ve Uzman işçiliği ile müşterilerine en uygun branda fiyatları ile hizmet etmektedir.

Kaliteli Ürünlerimiz en kötü hava şartlarına dahi dayanıklıdır, yapınızı dış etkenlerden fazlasıyla korur.

İmalat Montaj aşamasında kullanılan tüm malzemeler, kötü hava şartlarına uygun olarak seçilmiştir.

Müşteri Memnuniyeti: istanbul da Faliyet Gösteren Firmamız Müşteri memnuniyeti sadece Şeffaf branda Kış Bahçesi ürün satışında değil, satış, imalat, montaj, destek, garanti ve diğer süreçlerde 1. önem verdiğimiz konudur. Sizin memnuniyetiniz, bizim en büyük kazancımızdır.

Şeffaf Brandalarımız Müşterinin İsteklerine Ve Zevklerine Göre Tasarlanıp Montajlanmaktadır

  • Biz 650 Gram İthal Pvc Membran Yada Polyester Branda Kullanırız.
  • 0.80 Şeffaf Mika İthal Ultra Viyole (UV) Katklılı  Ş.Branda Kullanırız. (Asla Çin Malı vs Kötü Ürünleri Tercih Etmeyiz..)
  • Ürünlerimizde Naylon Ucuz Fermuarların Yerine Kemik Kalın Diş Tercih Edip Daha Uzun Ömürlü Fermuar Kullanırız..
  • Yaptığımız İşlerde Fermuarların Üst Kapak (Gizli Fermuar) Dikerek Tozlanmasını Engelleriz, Böylece Takılmadan Çalışır.
  • Görselliğe Müşteri Zevk Ve Tercihlerine Saygı Duyarız.
  • Yaptığımız İşlerin Daima Arkasındayız. Müşteriye Sorun Çıkardığında Anında Müdahale Ederiz.

Şeffaf Branda Vizyon Misyon

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Tente Grubu, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Branda Grubu standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

Şeffaf Branda Hakkında

Her kanaldan en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışan, tüm yatırımlarında dijitalleşmeye hız veren şeffaf brandacı, müşterilerine güzel fikirler ve hayatı kolaylaştıran çözümler sunarak mükemmel müşteri deneyimi yaratmayı amaçlıyor. Genç istihdamının en önemli merkezlerinden biri olan çadır, 30 kişi üzerinde çalışanıyla evini güzelleştirmek isteyen herkesin üretime katılmasını destekleyerek tasarrufa teşvik ediyor.