Şeffaf Kış Bahçesi

şeffaf kış bahçesi

Şeffaf Kış Bahçesi

Dış yüzeyi ve iç yüzeyi mika, naylon, kalın branda kumaşındandır. Şeffaf Kış Bahçe Sistemleri,

Cam gibi saydam olup içeriyi ve dışarıyı gösterme özelliği vardır.

Şeffaf Kış bahçesi cafe Kış bahçelerimiz görüntü olarak küçük bir ev tipini andırmakta bu sayede kurulum yapılan alandan maksimum fayda sağlamaktadır isteğe bağlı olarak monte edilen yerler fermuar ve sloketli tokalar yardımı ile 4 bir tarafı açıla bilecek şekilde tasarlanmasına imkan sağlamaktadır bu yapılar rüzgar güneş ve olumsuz kötü hava şartlarından etkilenen en az yapı sistemleridir sağlamlık ve monte biçimi gerekli takviyeler mekanımızın yerine yapısına göre değişmektedir metal aksamlar bir birine uyumlu şekilde monte edilir ve bu uyum mont elenecek brandaya zarar vermemektedir sizde bu kalite ve düzenli işçilikten faydalan bilmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Şeffaf mika, genel olarak ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda kullanılabildiği gibi kış bahçesinde kullanılan bu malzeme, % 100 PVC den oluşmaktadır.

Şeffaf Kış Bahçesi Teknik Özellikleri Kurulumu

Şeffaf kış bahçemiz şeffaf cam olduğundan dış kısımı göre bilme özelliğine sahiptir bu şeffaf camlar ( mika ) diye adlandırdığımız sistem normal cam tabakadan daha sıcak tutmaktadır fabrika önlerine yada bahçelerine çoğunlukla şirket bahçelerine sigara içme odaları olarak konulmaktadır. Kış bahçesi branda, 4 mevsim uygulanabilir.

şeffaf branda kış bahçesi fiyatları

Şeffaf Mika Ölçüleri Toptan Fiyatı Perakende Fiyatı
3 mm Şeffaf Branda  1 m2 82 TL 90  TL
2 mm Şeffaf Branda  1 m2 72 TL 80  TL
1 mm Şeffaf Branda  137 cm 55 TL 60 TL
0.80 mm Şeffaf Branda 137 cm 47 TL 52 TL
0.60 mm Şeffaf Branda  137 cm 39 TL 45 TL
0.50 mm Şeffaf Branda  137 cm 34 TL 40 TL

Verilen fiyatlar kumaşın mağazadan alınması ile minimum 20 m2 veya 20 metre alımlarda geçerlidir.

KDV Hariç verilen fiyatlardır.

Kumaşın Kullanım Alanları:

  • Şeffaf Sera Çadırı
  • Şeffaf Cafe Çadırı
  • Şeffaf Tente
  • Şeffaf Balkon Brandası

Kış bahçeleri, kafe, otel, restoran gibi yerlerde maliyeti yüksek olan cam balkon yerine en çok tercih edilebilen bir branda türü olan şeffaf branda, mekanları birbirinden ayıran duvar işlevi görür.

Yazın kafe ve restoran gibi işletmelerde iç mekan ve dış mekan birlikte kullanılırken, havaların soğuk ve yağışlı olduğu mevsimlerde oturma alanları kısıtlanabilmektedir.

Şeffaf Branda Kış Bahçesi

Şeffaf branda ile dış mekanlar kapatılarak bu alanın da kullanımının sağlanması mümkün olmaktadır.

Kenarlarındaki fermuarları sayesinde kapalı olarak kullanılabildiği gibi fermuarları açıp toplanarak açık alana dönüşüm sağlanarak da kullanılabilmektedir.

Etrafında kullanılan çerçeve şeklindeki brandanın renk seçenekleri vardır. İstenilen renk seçeneği kullanıldığında ortama estetik ve şık bir görünüm katmaktadır.

zorlu hava koşullarından etkilenmenize izin vermeyecek bu sistem, dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir özelliktedir.

Şeffaf brandanın yazın güneşin etkisi ile sıcaktan genleşmesi ve kışın da soğuk havadan dolayı çekmeler yaşanabileceğinden 0,60 mm  veya 0,80 mm kullanılması tavsiye edilmektedir

Kış bahçesi brandası kafe, restoran, otel gibi mekanlarda kullanılabildiği gibi bahçeli evlerde ve villalarda da kullanılabilir.

Şeffaf Branda Kış Bahçesi Modellerimiz

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir